ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sou.com.tr/

SOYLU ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HAZNEDAR MAH.BAĞCILAR CD.NO:42 GÜNGÖREN İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0776061229900001

Vergi No: 7760******

İşletme Adı: SOYLU ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.03.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: soyluorman@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Profesyonelizmin en yüksek standartlarını uygulamak sözüyle, misyonumuz; • Sektördeki liderliğimizin devamını sağlamak. • Gelişimimizin sürekliliğini sağlamak ve teknoloji alanında ilerlemeleri takip etmek. • En iyi kaliteyi en uygun fiyata sunmak. • Garanti kapsamı ve müşteri memnuniyetimizin devamlılığını sağlamak, • Zamanında Teslimat & Satış Sonrası ürün desteği politikasını geliştirmek, • Üretim aktivitemizde insan sağlığını ve çevreyi korumaktır. Vizyonumuz ; Sektöründe en güvenilir tedarikçi olmaktır. Amacımız; kalite standartları ve ticaret ahlakına uygun bir şekilde üretim ve satış yapmaktır. Başarısı, girişimciliği ve olağanüstü ürün desteğiyle takdir edilen, sorumluluklarının bilincinde davranarak kazandığı haklı saygınlığı sürdürmeyi, yasal mevzuatlara uymayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen bir firma olmaktır.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler