ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.projehocam.com

PROJE HOCAM TEKNOLOJİ VE SAVUNMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÜNİVERSİTE MH İPEKYOLU CD ATA TEKNOKENT A BLOK NO : 22 İÇ KAPI NO : 131 YAKUTİYE / ERZURUM  Erzurum - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733097032400001

Vergi No: 7330******

İşletme Adı: PROJE HOCAM TEKNOLOJİ VE SAVUNMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ülkemizde maker kültürünün yaygınlaşması için paylaşımlar yapan , seminerler ve etkinlikler düzenleyen bir grup mühendisiz.Aldığımız teorik eğitimi gerçek hayatta nerede kullanacağız diye sormadan uygulamaya geçmenize yardımcı oluyoruz. Tüketen toplum bireylerinden üreten bireylere geçiş yapmamız gerektiğinin farkındayız.Bu yüzden genç nesillere ışık tutmamız gerekiyor.Bu sitedeki paylaşımlarda bu kültürün bir mirasıdır.Yaptığımız paylaşımların kaynak dosyaları sunulmaktadır. Proje Hocam öğrencilere ve kendilerini geliştirmek isteyen herkese yönelik bir internet sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler