ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

toptanrulo.com

SERDAR ÖZBİLEN

MEVLANA MH. ÜLKÜ SK. : NO:26/2 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 54943***********

Vergi No: 54943******

İşletme Adı: SERDAR ÖZBİLEN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.11.2020

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: serdar.ozbilen@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Toptanrulo.com Dekopano Bilişim ve Elektronik Ticaret Markasıdır. Pazardanal.com’un pos rulosuna odaklanan bir bölümüdür. Toptan pos rulosu, yazar kasa rulosu, termal rulo ürünlerinin imalatçısı olarak en kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz. Toptan rulo sitemizde her ürün koli bazında satılır. 56x14 ölçüsünden başlayarak 56x15, 56x16 ve diğer tüm ölçülerde pos rulosu. 80x30 ölçüsünden başlayarak 80x40, 80x50 ve diğer ölçülerde yazarkasa rulosu. 58x30 ölçüsünden başlayarak 58x40, 58x50 ve diğer ölçülerde akaryakıt rulosu 80x80 faturamatik ruloları ve diğer tüm ölçüler toptan fiyatına satışta.

Mal ve Hizmetler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart