ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

emrekiralmobilya.com.tr

FETHİ EMRE KIRAL MOBİLYA TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KIRCAMİ MAHALLESİ PERGE BULVARI PERGE APARTMANI NO:77 / A MURATPAŞA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0385062924100024

Vergi No: 3850******

İşletme Adı: FETHİ EMRE KIRAL MOBİLYA TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: fethiemrekiralmobilya@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Emre Kıral Ofis ve Bahçe Mobilyaları üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren sürekli ileriyi hedefleyen , yenilikleri yakından takip eden ve mobilya üretimi yapan alanında uzman ve deneyimli kadroya sahip olan şirketimiz ofis mobilyaları , bahçe mobilyaları , cafe , otel , restaurant ve proje mobilyaları üretmekte ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede mobilya sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Emre Kıral ofis ve bahçe mobilyaları gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte daima ilkelerimiz olan kalite , güven ve güleryüz çerçevesinde hizmet vermeye devam edecektir.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler