ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.moryconcept.com.tr

BARIŞ ÖZTÜRK

MERCAN MAH. FUATPAŞA CAD. ÜÇ KAPİLİ SUHULET HAN NO: 32 İÇ KAPI NO: 201 FATİH/ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 10454***********

Vergi No: 10454******

İşletme Adı: BARIŞ ÖZTÜRK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.12.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: baris.ozturk.4@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Misyonumuz kaliteyi sürdürülebilir ve ulaşılabilir kılmaktır. Ruhunda özgürlüğü hisseden herkese hoş geldiniz diyoruz. Peki moryconcept`i , diğer platformlardan ya da online satış sitelerinden neden farklıdır? Çünkü; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz." Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ekibimize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. "İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." Belki de hiçbir platformun yapmadığını yapmak için çalışıyoruz, kendimizi devamlı yeniliyoruz, teknolojiden besleniyoruz. hediyelik eşya, pet shop , pazarlama ve daha bir çok konuda araştırma yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları uyarlamaya çalışıyoruz. "Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz." Diğer online satış sitelerinden ve b2b pazaryerinden farklı olarak kendimize hep Dünyadaki en büyük siteleri b2b platformları örnek aldık. B2B Ve Toptan Satış ile gelişmeye çalışıyoruz. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. İşimiz için devamlı olarak Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz müşterilerimize hep daha iyisini sunmak için çalışıyoruz. "Bahane değil çözüm üretiyoruz." Sorunlarınızı çözebilmek için arkadaşlarımızla devamlı yeni çözümler üretiyoruz "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz. "Disiplinli ve programlı çalışıyoruz." Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.. Elbette moryconcept'i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi İstanbul Fatih`de moryconcept`in ofisine bekliyoruz...

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Çiçekler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Online Eğitim

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler