ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

leathify.com

LEATHIFY E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MASLAK MAHALLESİ DEREBOYU 2 CADDESİ NO: 15 ATA CENTER İŞ MERKEZİ KAT: 3 İÇ KAPI NO: 120 SARIYER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0608120809800001

Vergi No: 6081******

İşletme Adı: LEATHIFY E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.05.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: leathifye-ticaret@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

LEATHIFY bir markadır. İngilizce bir kalıp ve mottomuz olan "LEATHIFY YOURSELF" hayatına deri kat anlamına gelir. Kalite her zaman en ince detaylarda gizlidir. Kimi zaman cebinde saklıdır, kimi zaman ise her an elinde tutarsın. Aristo’nun da söylediği gibi "Bir eylem değil, alışkanlıktır kalite.”Ve kalite asla şans eseri kazanılmaz. Estetik gerekir, şıklık gerekir. Emek, prestij, ayrıcalık, akıllı bir gayretin sonucudur kalite; LEATHIFY gibi! LEATHIFY olarak kalite ve şıklığın sizin için vazgeçilmez olduğunu biliyor, her ayrıntısında prestiji hissedeceğiniz eşsiz ürünleri beğeninize sunuyoruz. Hakiki deriden yapılma ürünlerle hayatınızın her alanında tarzınızı kalite ile tamamlayabilir, LEATHIFY ayrıcalığını yaşamınızın bir parçası haline getirebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler