www.icgiyimsepeti.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

FİDES ULUSLARARASI İŞ GELİŞTİRME REKLAMCILIK DANIŞMANLIK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALTAYÇEŞME MAH ATATÜRK CAD GÜVEN APT A BLK MALTEPE - İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0387056934300019

Vergi No: 3870569343

İşletme Adı: FİDES ULUSLARARASI İŞ GELİŞTİRME REKLAMCILIK DANIŞMANLIK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: fidesis@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

FİDES ULUSLARARSI İŞ GELİŞTİRME LTD.ŞTİ 30 Yıllık Tecrübesi ile üretim, ihracat, ithalat ve distribütörlük alanında profesyonelleşmiş, kalifiye insan kaynağına sahip, dinamik üretken iş geliştirme anlamında güçlü kadrolardan oluşan kurumsal bir şirkettir. Teknoloji, Gsm, Tekstil, Saat, Online mağazacılık sektörlerinde Türkiye’nin en önde gelen kuruluşlarından biridir. Yurt dışında mağazaları da bulunan şirketimiz O CLOCK – QUANTUM MOBILE – QUANTUM LIFE gibi dünyaca ünlü markaların sahibidir.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kuyumculuk

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler