gamepazar.net Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MUSTAFA PEKSERT

ANKARA/ALTINDAĞ Ankara - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 10365******

İşletme Adı: MUSTAFA PEKSERT

Kep Adresleri: mustafapeksert@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Gamepazar.net , Türkiye'deki oyunculara en ucuz fiyatlardan oyun e-pinleri satmayı ve hizmet vermeyi hedefleyen bir politika izlemektedir. Oluşturduğumuz oyuncu pazarına bütün üyelerimiz ücretsiz bir şekilde ilan ekleyebilir. Düşük komisyon oranlarımız ile her daim üyelerimizin daha kazançlı olmasını amaçlıyoruz. Site üzerinde yapacağınız bütün alışverişlerde Gamepazar olarak güven köprüsü oluşturuyor ve sizi kötü niyetli insanlardan koruyoruz. Bunun yanı sıra uzman destek ekibimize her zaman danışabilirsiniz. Size her konuda destek vermek için sabırsızlıkla bekliyoruz Vizyonumuz Dijital ürün satış alanında sektörü sürekli takip ederken , müşterilerimize standartın çok üzerinde hizmet vermek ve her zaman ucuz fiyatlar sunarak müşterilerimizin kazançlı olmasını sağlamak. Gelişmiş yazılımlarımız ile küresel standartlarda dijital hizmet sunarak sektörün en güvenilir ve en önde gelen kuruluşları arasında yer almak. Oyuncu Pazarı Gamepazar.net'te bütün dijital ürünlerinizi hızlı ve güvenli şekilde satabilirsiniz. Başlıca satabileceğiniz ürünler ; hesap , karakter , gold , oyun parası , item , skin , hediye kartları , yazılımlar , oyun anahtarları , koçluk hizmetleri. Açılışa özel sadece %10 komisyon oranımız ile hizmetinizdeyiz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Finansal Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler