ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.turkiyebrands.com

ALHAN DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

AKŞEMSETTİN MAH. BALİPAŞA CAD. NO:31/A FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0052162754900001

Vergi No: 0521******

İşletme Adı: ALHAN DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Turkiye Brands

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.03.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkiyebrands.tb_mobilev1

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/turkiye-brands/id1645774352?l=tr

Kep Adresleri: AlhanLTD@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

TurkiyeBrands.com 2019 yılında başlatılan TurkiyeBrands.com, Türkiye'nin küresel toptan ticaret platformdur. Dünya çapında milyonlarca alıcı ve tedarikçiye hizmet veriyoruz. Görevimiz Turkiye Brands olarak misyonumuz, her yerde iş yapmayı kolaylaştırmaktır. Bunu, tedarikçilere ürünleri için küresel bir kitleye ulaşmak için gerekli araçları vererek ve alıcıların ürünleri ve tedarikçileri hızlı ve verimli bir şekilde bulmasına yardımcı olarak yapıyoruz. Tek Noktadan Kaynak Alma TurkiyeBrands.com, özellikle tekstil başta olmak üzere tüketici elektroniği, makine, gıda dahil olmak üzere 40'tan fazla farklı ana kategoride milyonlarca ürünü size getiriyor. Bu ürünler için alıcılar 190'dan fazla ülke ve bölgede bulunur ve platformda tedarikçilerle her gün mesaj alışverişinde bulunur. Her zaman her yerde Bir platform olarak, işletmelerin daha fazlasını yapmasına ve yeni fırsatlar keşfetmesine yardımcı olacak hizmetler geliştirmeye devam ediyoruz. İster cep telefonunuzdan tedarik edin, ister tedarikçilerle kendi dillerinde iletişim kurun, tüm küresel iş ihtiyaçlarınız için TurkiyeBrands.com'a dönün.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler