basbugmucevher.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

BAŞBUĞ SARRAFİYE İNŞAAT KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SARAYLAR MAH. ENVERPAŞA CAD. NO:1/L MERKEZEFENDİ Denizli - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0146068307200001

Vergi No: 1460683072

İşletme Adı: BAŞBUĞ SARRAFİYE İNŞAAT KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: basbugsarrafiye@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1987 yılında Denizli Bayramyeri Meydanında mütevazi bir dükkan ile siz değerli misafirlerine kapılarını açmıştır. Mücevherlerin kasadan çıkıp günlük hayatın parçası haline getirme hedefi ile 2000li yıllarda Denizli’de ilk mücevher mağazasını açmıştır. 2001 yılında ilk avm mağazasını açıp hemen ardından ikinci avm mağazasını açmıştır. Açıldığı günden itibaren ilkesi doğru fiyat ile müşteri memnuniyeti olmuştur. Bunun için Kapalıçarşıda üretime başlayıp ürünleri üretimden perakendeciliğe doğru fiyat ve kalite ile sizlerle buluşturmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler