ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.citybilisim.com

CİTY BİLİŞİM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ATATÜRK MAH. İKİTELLİ CAD. NO:28 KÜÇÜKÇEKMECE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0211069974500015

Vergi No: 2110******

İşletme Adı: CİTY BİLİŞİM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.11.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: citybilisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1996 Yılında kurulduğu günden bugüne, Bilgisayar ve bilişim sektöründe Türkiye pazarından faaliyet gösteren City Bilişim; sürekli gelişen web teknolojilerini yakından takip eden ve kendini sürekli geliştiren genç ve dinamik çalışanları ile günümüz teknolojilerinin dinamik altyapısı eşliğinde çalışmalarına hız kesmeden ve ara vermeden devam etmektedir. City Bilişim, orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede elektronik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. City Bilişim'in değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Bilgisayar ve elektronik ürün yelpazesinde Amazon Türkiye, trendyol.com, n11.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com, sahibinden.com gibi gelişmiş E-Ticaret platformlarında da yerini almış ve pazarda ciddi rol oynamıştır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler