ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.pazarkapisi.com

AHMET TALHA ATABEY

MAVİGÖL MH. CUMHURİYET CD. NO:5/C ARNAVUTKÖY İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 49531***********

Vergi No: 49531******

İşletme Adı: AHMET TALHA ATABEY

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.12.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: ahmettalha.atabey@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

PK HOME, yılların sektör tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etme amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Kurulduğu yıl olan 2020 yılından beri Modern , dekoratif , ve her zaman en uygun fiyata sahip ürün skalası ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmektedir. “Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir.” Sözünü kendine ilke edinerek bu ilke üzerinden tüketicilere hizmetini sunan firmamız, her çeşitten ürün arayışı içinde olan değerli müşterilerine her konuda yardımcı olmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler