ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hbbilisim.com.tr

HB BİLİŞİM SERVİS HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SİNANPAŞA MAHALLESİ HASFIRIN CADDESİ SİNANPAŞA İŞ MERKEZİ NO:3/324 KAT:3 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0461047336800013

Vergi No: 4610******

İşletme Adı: HB BİLİŞİM SERVİS HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.10.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: hbbilisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1994 yılında Gsm teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan firmalarımız, geçen 26 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük Yenileme, Satış ve Teknik Servis hizmetleri sunan firmalardan biri olmayı başarmıştır. Şirketimiz tarafından sağlanan hizmetler arasında; teknik servis hizmeti, yeni ürün temini, buy-back(geri alım), teminat kapsamındaki cihazlar onarım sürecindeyken size yardımcı olmaya hazır müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Hb Bilişim, Yenileme Merkezi Sertifikasına sahip birkaç sağlayıcıdan biridir. Bu kalite etiketi sayesinde, mali açıdan sağlıklı ve profesyonel olarak yenilenmiş bir sağlayıcıdan güvenilir bir ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bir kuruluş olarak sadece mümkün olan en iyi müşteri deneyimi için çabalamakla kalmıyoruz, ürünlerimizin kalitesi ve özellikle menşei de bizim için çok önemli. Ayrıca kuruluşumuz TS 13906, TS12134 ve TS12498 sertifikalarına sahiptir. Bu sertifikalar 31221 sayılı ve 22 Ağustos 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Yenilenmiş Ürünlerin Satışı Hakkında Yönetmelik kapsamında kullanılmış malın yenilenmesi, sertifikalandırılması ve bu Yönetmelikte belirtilen diğer işlemleri yürütmek üzere kurulan, Bakanlık veya Türk Standartları Enstitüsünün belirlediği standartları taşıyan ve Bakanlıktan aldığı yenileme yetki belgesine dayanarak faaliyet gösteren tüzel kişilerin TS 13906 standardına uygunluklarını gösteren resmi belgelerdir. Misyonumuz "En iyi ürünü sunmak ve bu ürünleri mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırmak." Vizyonumuz "Doğru kalite-Fiyat oranını sağlayarak sunduğumuz hizmetlerle sektörde daima tercih edilen firma olmak ve kalıcı üstünlükler sağlamak. HB Bilişim’i seçerseniz, 'pahalıdan sürdürülebilir' e geçersiniz. Yeniyi değil, yenilenmişi alarak maliyetlerden tasarruf edin. Üstelik bu şekilde daha sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunursunuz."

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler