ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.parantezsoft.com

PARANTEZSOFT YAZILIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAKUPLU MAH., HÜRRİYET BLV. SKYPORT NO: 1/64 BEYLİKDÜZÜ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0721088061800001

Vergi No: 7210******

İşletme Adı: PARANTEZSOFT YAZILIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Parantezsoft

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.05.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi1900104567564&hl=tr&gl=US

Kep Adresleri: parantezsoft@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Parantezsoft® web tabanlı yazılım, tasarım ve masaüstü çözümleri sunan, kısacası " İnternet Teknolojisi'nin Tüm Renkleri " ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir yazılım firmasıdır. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizin için paket veya özel çözümler üretiyor, hayata geçiriyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz, yeni proje ve yazılımlarımız ile siz müşterilerimize alternatifli çözümler sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı