ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

sitetimi.com

SİNEM ÇELİK

OSMANGAZİ Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 28303******

İşletme Adı: SİNEM ÇELİK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.03.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: sinem.celik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Biz Kimiz ? Bilişim Teknolojileri konusunda uzman ekibimizle 2000 yılından bu yana web tasarım, web yazılım, web programlama, web tabanlı yönetim sistemleri, dijital web reklamcılığı hizmeti veriyoruz. 19 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, ürün ve hizmetlerimizde şeffaf olabilmek ve web ile ilgili aradığınız ürün ve hizmetleri bulabileceğiniz, inceleyebileceğiniz, bilgi sahibi olup oturduğunuz yerden satın alabileceğiniz Türkiye'nin Web Site Marketini sunuyoruz. Neler Yapıyoruz ? Bilişim Teknolojilerinin hızla geliştiği günümüzde firmalara ve kurumlara web konusunda hizmet ve destek sağlıyoruz. Web sitesinin lüks değil, gereklilik olduğu günümüzde, web sitesi olmayan tüm firmalara web sitesi sahibi yapmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize; firma, ürün ve hizmetlerini kilometrelerce uzaktaki insanlara tanıtabilecekleri sektörel ve inovasyon web sitelerinin yanı sıra; personel ve kira bedeli olmadan 7/24 ürünlerini daha geniş kitlelere online olarak satışını yapabilecekleri e-ticaret siteleri yapıyoruz. Müşterilerimize; işyerlerine ve işyerlerindeki bilgisayarlarına bağlı kalmadan, internetin olduğu her yerden işlerini online olarak takip edebilecekleri, bilgi alabilecekleri ve yönetebilecekleri web tabanlı yönetim sistemleri yazıyoruz. Web sitesinizi geliştirmek ve sitenizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için modüller, bileşenler ve ek hizmetler sunuyor; sizin isteğiniz doğrultusunda bunları web sitenize entegre ediyoruz. Firmanızı, ürün ve hizmetlerimizi daha geniş kitlelere duyurabilmek, rakiplerinizden bir adım önde olabilmek adına dijital reklamlarınızı hazırlıyor, yayınlıyor, takip ediyor ve sizlere raporluyoruz. Kurumsal web hizmetlerimizle; web sitelerini yönetmeye vakit bulamayanlar, web ürünlere ve yönetim panellerine yabancı olanlar için destek sağlıyor; site yönetimi, içerik yerleştirme hizmetleri sağlıyoruz. Tüm ürün ve hizmetlerimizde en son teknolojileri ve en güncel yazılımları kullanmaya özen gösteriyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı