ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.erikdiyari.com/

KELEBEK TARIM ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

EŞREFZADE MAHALLESİ, İSTİKLAL SOKAK, NO: 8/1 İZNİK/BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0542116323000001

Vergi No: 5421******

İşletme Adı: KELEBEK TARIM ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: kelebektarim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu, Anadolu Selçuklu Devleti ve Osmanlı İmparatorluğunun tarihinde büyük izler bırakmış ve bereketli topraklarıyla tarih boyunca neredeyse tüm toplulukların ilgisini üzerine çekmiş İznik ilçesinde, çiftçiliği ve bu toprağın bereketini modern tarım teknikleriyle birleştirerek, şubat ayının başından ağustos ayının sonuna kadar yeşil erik yetiştirebileceğimiz "Erik Diyarı" projesini hayata geçirebildik. Biz yeşil eriği çok seven ve tüm fertleri ziraat mühendisi olan bir aileyiz. Yazın gelmesini iple çekip erik yemeyi dört gözle beklediğimiz günlerden bir gün, 2016 yılında kendimize şu soruları sorduk; Acaba yeşil erik yemek için yazı beklememize gerek var mı? Kış ayında yeşil erik yetiştirmek mümkün mü? ve evet! Olabileceğine ihtimal verdiğimiz an, harekete geçtik ve 4 yıl boyunca yaptığımız çalışmalar sonucunda başarıya ulaştığımızı görünce eriklerimizi Türkiye'nin her yerine ulaştırabilmek ve sizlerinde her daim yeşil erikle buluşabilmesi adına erikdiyari.com e-ticaret sitesini kurduk. Ayrıca Ata mirasımız olan, 15. ve 16. yüzyıllarda İznik’i çok önemli bir sanat merkezi haline dönüştürmüş, %80 kuvars içeren meşhur İznik çinisine sahip olma imkanını da sanat severlere sağlıyoruz. Üstün lezzet, üstün kalite ve üstün hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermeyip, tarımın geleceğine sizlerin de desteği ile yön veriyor, kültürel miraslarımıza da sahip çıkmayı ihmal etmiyoruz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler