ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.baskisepette.com

NEBİYE SÖKEN GENÇ REKLAM

KURTULUŞ MAH. BİGA CADDESİ YENİ BELEDİYE İŞ HANI NO:2/106 KAT 2 YENİCE Çanakkale - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 20305******

İşletme Adı: NEBİYE SÖKEN GENÇ REKLAM

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.11.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: gencreklam@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Baskı Sepette Markası Genç Reklam kuruluşudur. Şirketimiz 2012 yılından bu yana hizmet vermekte olup tamamen mutlu müşteri odaklı çalışmayı kendisine prensip edinmiştir. Davetiye, reklam, matbaa, promosyon sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Matbaacılık ve Yayınlar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler