ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.cizoglubilisim.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KEMAL CIZOĞLU

SİTELER MH. A11 SK. YILDIRIM Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 24220******

İşletme Adı: KEMAL CIZOĞLU

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.03.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: kemal.cizoglu@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Cızoğlu Bilişim olarak, kendi geliştirdiğimiz web ve mobil yazılım projelerinin satışı ile hizmetini sağlıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler