ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.nemesisshoes.com

ELİF YILMAZ

HARBİYE MAH MAÇKA CAD. N37 TEŞVİKİYE ŞİŞLİ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 22514***********

Vergi No: 22514******

İşletme Adı: ELİF YILMAZ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.12.2017

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: elif.yilmaz.10@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

"Elifyılmaz’ın kurduğu @nemesisshoes mitolojide adalet ve rekabeti sağlayan kadın tanrıça ruhuyla yola çıkan özel tasarım ayakkabı markasıdır. Gerçek deri ile kendi tasarımımız olan özel ayakkabılar üretip satarak, fark yaratmayı seven çizgisi ve tarzıyla, dijital pazardan mağazalaşma yoluyla büyümeye devam eden markamız, Nişantaşı Teşvikiyede 200m² mağazamızda moda ve stil sahibi kadınlarımıza ulaşmaktadır. Kendine özel stil sahibi, şıklığın detaylarda gizli olduğunu bilen, modayı yakından takip eden kadınların tercih ettiği @nemesisshoes markamızla kadınlarımıza ‘Moda gerçek dünyanın zorluğuna karşı hayal kurmanızı sağlar, hayallerinizi @nemesisshoes ile buluşturuyoruz’ mesajını veriyoruz."

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler