ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

unkatech.com

ÜNKATECH ELEKTRONİK TEKNOLOJİ GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YENİDOĞAN MAH.ERGENE SOK.NO 19 B 18 SANCAKTEPE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0913053903700001

Vergi No: 9130******

İşletme Adı: ÜNKATECH ELEKTRONİK TEKNOLOJİ GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.08.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: 0913-0539-0370-0001@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

''KALİTE BİR AHLAK FELSEFESİDİR''✔ KİŞİSEL BİR DOKUNUŞLA İŞLER BAŞARIYLA TAMAMLANIR.BİZİM TAAHHÜDÜMÜZ BUDUR! İŞİMİZ SİZİNLE BAŞLAR...... HAYATI KOLAYLAŞTIRAN TEKNOLOJİ...

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler