ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hanibanaayakkabi.com

BETÜL KAR AYAKSIZ HANİBANA AYAKKABI

ADNAN MENDERES MAHALLESİ MEHMETÇİK SOKAK NO:3 EMEK/OSMANGAZİ Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 33938******

İşletme Adı: BETÜL KAR AYAKSIZ HANİBANA AYAKKABI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.10.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: betul.karayaksiz@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Amacımız, her zaman müşteri memnuniyetidir ve bulunduğumuz potansiyeli daha da ileri götürmektir. 1 Ayakkabı'da yürürken aradığınız esnekliği ve rahatlığı size sunuyoruz. Amacımız kalitemizi korumak daha da yukarı çıkmaktır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler