ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

marketing-google.com

AMR ALHOSSNI E MARKETİNG

MERKEZ MAH. NAMIK KEMAL CAD. KANAAT AP. A BLOK NO:, 23 /1 İÇ KAPI NO: 6 AVCILAR/ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0052061792000001

Vergi No: 0520******

İşletme Adı: AMR ALHOSSNI E MARKETİNG

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.05.2024

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: amr.alhossni@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Elektronik pazarlama, tasarım ve montaj kursları ile muhasebe ve Türk vergi sistemi kurslarında uzmanlaşmış bir danışmanlık merkezi. Ayrıca web sitesi tasarımı ve programlama, Facebook ve Google Ads platformlarında pazarlama kampanyalarının yönetimi konusunda danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler