ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.prostarteknoloji.com

PROSTAR TEKNOLOJİ DANIŞMANLIK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

YENİŞEHİR MAH. CUMHURİYET CAD. NO:15/B MERKEZ Bingöl - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733042694800017

Vergi No: 7330******

İşletme Adı: PROSTAR TEKNOLOJİ DANIŞMANLIK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.03.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: prostarteknoloji@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kurulduğu günden bugüne müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonuyla Türkiye’nin katma değerli teknoloji tedarikçisi olan Prostar Teknoloji, 3.000’in üzerinde ürün çeşidini ve satış sonrası hizmetlerini alanında uzman kadrosu ile Bayi, Kamu kurumları, Kobiler ve Son kullanıcı ile buluşturmaktadır. Dünyanın en kaliteli markalarını geniş ürün yelpazesi ile dağıtım, proje, satış ve satış sonrası hizmetlerini, en üst düzeyde katma değer ve müşteri memnuniyeti hedefiyle sürdürmektedir. Türkiye’nin Güvenlik Sistemleri, Bilgisayar, Elektronik, Araç Multimedya Ekran Sistemleri, Fitness ürünler başta olmak üzere satış noktalarında tüketici ile buluşmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler