ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hepsiturda.com

HEPSİTURDA SEYAHAT ACENTELİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BAHÇELİEVLER MAH. LİSE CAD. NO:51/A 55070 İLKADIM/SAMSUN Samsun - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0461091987000001

Vergi No: 4610******

İşletme Adı: HEPSİTURDA SEYAHAT ACENTELİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.11.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: hepsiturda@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

hepsiturda.com seyahat acentası ailesi olarak deneyimli ve başarılı ekibimizle; yurt içi ve yurt dışı kültür turları, okul, dernek, şirket, ticaret ve sanayi odaları gezileri, bayi tanıtım toplantıları, otel rezervasyonları, uçak biletleri, cruise & nehir turları, vize, seyahat sağlık sigortası işlemleri ile siz değerli misafirlerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekten onur duyarız. Tur programları ve kampanyaları ile her zaman ilklere imza atmayı planlayan hepsiturda.com seyahat acentamız; güvenilirliği, samimiyeti, üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, sektör deneyimi ile büyük, orta, küçük boy işletme, kurum ve kuruluşların tüm kurumsal seyahat ihtiyacına ayrıca münferit misafirlerine de toplu çözümler sunmaktadır. hepsiturda.com seyahat acentamız; koşulsuz misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutma felsefesini benimseyip, hizmetlerini sürekli iyileştirerek bölgesinde sektör lideri ve saygın bir marka olma hedefi için siz değerli misafirleri başta olmak üzere tüm paydaşları ile birlikte yoluna emin adımlarla devam etmeyi planlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler