www.hepsiturda.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

HEPSİTURDA SEYAHAT ACENTELİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BAHÇELİEVLER MAH. LİSE CAD. NO:51/A 55070 İLKADIM/SAMSUN Samsun - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0461091987000001

Vergi No: 4610919870

İşletme Adı: HEPSİTURDA SEYAHAT ACENTELİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: hepsiturda@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

hepsiturda.com seyahat acentası ailesi olarak deneyimli ve başarılı ekibimizle; yurt içi ve yurt dışı kültür turları, okul, dernek, şirket, ticaret ve sanayi odaları gezileri, bayi tanıtım toplantıları, otel rezervasyonları, uçak biletleri, cruise & nehir turları, vize, seyahat sağlık sigortası işlemleri ile siz değerli misafirlerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekten onur duyarız. Tur programları ve kampanyaları ile her zaman ilklere imza atmayı planlayan hepsiturda.com seyahat acentamız; güvenilirliği, samimiyeti, üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, sektör deneyimi ile büyük, orta, küçük boy işletme, kurum ve kuruluşların tüm kurumsal seyahat ihtiyacına ayrıca münferit misafirlerine de toplu çözümler sunmaktadır. hepsiturda.com seyahat acentamız; koşulsuz misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutma felsefesini benimseyip, hizmetlerini sürekli iyileştirerek bölgesinde sektör lideri ve saygın bir marka olma hedefi için siz değerli misafirleri başta olmak üzere tüm paydaşları ile birlikte yoluna emin adımlarla devam etmeyi planlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler