ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

denemesinavlarim.com.tr

RAŞİT CAN ERKAN POSEİDON CREATİVE

ADALET MH. HAYDAR ALİYEV CAD. 34/2 İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 13135******

İşletme Adı: RAŞİT CAN ERKAN POSEİDON CREATİVE

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.06.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: rasitcan.erkan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Online Deneme Sınavı Portalı,sınav adaylarının kendilerini denemek için sistemde hazırlanmış deneme sınavlarına katılıp türkiye geneli sıralamalarını görebilecekleri bir sistem.

Mal ve Hizmetler

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler