ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.shineflowergift.com

ŞENAY ALPTEKİN KARASU

BARBAROS MAH.HALK CAD.PALLADIUM AVM 123 NO İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 36565***********

Vergi No: 36565******

İşletme Adı: ŞENAY ALPTEKİN KARASU

Mobil Uygulama Adi: https://www.shineflowergift.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.12.2020

İşletme Türü: Ticari İşletme

App Store Link: https://www.shineflowergift.com/

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

SHINE FLOWER GIFT Hobi olarak değil tutkunu olarak başladım. Renk ahengi, ferahlığı, huzur vericiliği ve tasarımları... Binlercesinin bir araya geldiğinde bile kusurlardan kusursuzluğa bir yolculuk yaratması bence bir mucize... Evimde, iş yerimde, verdiğim davetlerde çiçekler konusunda aşırı hassas olmam sebebi ile çok fazla çiçek yetişdiriciliği konusunda bilgi ve birikim edindim. 20 Yıla yakındır yarı-profesyonel olarak çiçekler tasarlıyordum ve bunu büyük bir keyifle yapıyordum. :) Uzun süredir çalıştığım Güzellik ve Bakım sektöründen, kurumsal yönetime ve iş anlayışına dair çok şey öğrendim. Yüzlerce eğitim verdim, binlerce insanla tanıştım, onlarca makale yayınladım. Şimdi bu tecrübelerimi alıp tutkunu olduğum işi sadece kendim için değil herkes için yapmaya karar verdim. İşte bu heves, istek ve motivasyon ile ilk çiçek atölyem SHINE FLOWER CHOCOLATE & GIFT 'i kurdum. Şimdi sevgiyle ve emekle yaptığım yepyeni tasarımlarımı sizlerle buluşturabilmenin heyecanı ve keyfini yaşıyorum.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- Eğitim

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler