ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ayasisostravels.com

AYAS İSOS TURİZM SEYAHAT OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KURTULUS MAHALLESİ 1432. SOKAK NO. 1A Hatay - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0108041174600013

Vergi No: 1080******

İşletme Adı: AYAS İSOS TURİZM SEYAHAT OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: GoAyas

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.11.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/search?q=Goayas&c=apps&gl=TR

Kep Adresleri: ayas@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Kredi kartı