www.softomi.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

İSTANBUL SOFT BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

MECİDİYEKÖY MAH. RAŞİT RIZA SOK. YILDIRIM İŞ HANI NO:3 KAT:2 ŞİŞLİ İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0481061992500016

Vergi No: 4810619925

İşletme Adı: İSTANBUL SOFT BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Softomi, Türkiye'de sadece C2C pazaryeri eticaret yazılımı geliştiren tek altyapı sağlayıcı firmadır. İstanbul Mecidiyeköy'de 2013 yılından beri uzman ekibiyle faaliyetlerini sürdüren Softomi, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine misyon edinmiştir. Bu misyon çerçevesinde sektörde en fazla özelliğe sahip c2c pazaryeri yazılımını geliştirerek müşterilerinin kullanımına sunmuş ve her geçen gün müşteri ihtiyaçlarına göre ilave özellikler ekleyerek yazılımını geliştirmektedir. Softomi, 2020 yılının en iyilerinin seçildiği Kristal Küre ödüllerinde en iyi yazılım firması seçilmiştir. Detaylı bilgi için https://www.softomi.com/softomi-yazilim-2020-yilinin-en-iyi-yazilim-firmasi-secildi/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Softomi, geliştirmiş olduğu c2c pazaryeri yazılımına müşterilerinin projelerinin gereksinimlerine göre ilave özellikler ekleyerek, özel yazılım hizmeti de sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler