ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tazefile.com

GİAVM GIDA TARIM HAYVANCILIK TURİZM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKBELEN MAHALLESİ 84066 SOKAK NO:46/A TOROSLAR Mersin - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0395162422500001

Vergi No: 3951******

İşletme Adı: GİAVM GIDA TARIM HAYVANCILIK TURİZM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.10.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ahmet.gok.33@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Giavm Grup kapsamında faaliyet gösteren tazefile.com müşterilerimizin kişisel verilerinin korunması konusunda da oldukça hassastır. Kredi veya banka kartlarıyla yapılan alışverişlerde kullanılan tüm bilgiler SSL sertifikasına sahip yüksek güvenlikli yazılımlarla korunmaktadır. Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede karşılamak adına yeniden yapılandırılarak hizmeti sürdüren tazefile.com cep telefonu uygulamaları sayesinde çok daha geniş bir müşteri kitlesinin erişim sağlamasına olanaklı hale gelmiş bulunmaktadır. Google Play ve App store mağazalarından tazefile uygulaması indiren müşterilerimiz cep telefonları üzerinden 7/24 sipariş verebilmektedir. Parolamız, Taze Ürün, Uygun Fiyat Kalitesi onaylanmış ürün çeşitlerini en uygun fiyatlarla müşteriye ulaştırmayı amaçlayan tazefile.com, taze ürün tedarikinde de oldukça hassas bir çalışma yürütmektedir. Yerli üreticilerden tedarik edilen yöresel lezzetleri en taze ve organik haliyle müşteri kullanımına sunan tazefile, müşteri talepleri doğrultusunda her geçen gün artan ürün sayısıyla daha geniş kitlelere ulaşmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz tarafından en korunaklı şekilde muhafaza edilen siparişler, dağıtım filomuz tarafından en steril koşullarda müşteri adreslerine teslim edilmektedir. Dileyen müşterilerimiz ürün-fiyat değişimlerinden en kısa sürede haberdar olabilmelerini sağlayan e-bülten üyelik formu doldurarak tüm değişimleri ve kampanyalarımızı anında takip edebilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı