ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

madamsophia.com

BİORFE ORGANİK TARIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MİMARSİNAN OSB. 19. CAD. NO: 33 MELİKGAZİ Kayseri - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0176091044300001

Vergi No: 1760******

İşletme Adı: BİORFE ORGANİK TARIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.02.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: biorfeorganik@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye’nin bereketli topraklarında yetiştirilen özenle seçtiğimiz meyveleri sizler için el değmeden otomatik makinalarda hijyenik koşullarda yıkıyor dilimliyor ve özel fırınlarda kurutuyoruz. Kuruttuğumuz bu meyve dilimlerini hiç bir işlem yapmadan paketleyerek sağlıklı atıştırmalık olarak; meyve dilimli lezzetli çikolatalar olarak yada mutfağınıza doğal tat katması için meyve unları olarak sizlere sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart