ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

mobilyasayfasi.com

NOTTA GLOBAL MOBİLYA LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KIRCAALİ MAH.9,ÖZEN SOKAK TUĞCU 2 PLAZA KAT 5 NO 63 OSMANGAZİ Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0632116979700001

Vergi No: 6321******

İşletme Adı: NOTTA GLOBAL MOBİLYA LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.08.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: nottaglobalmobilya@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

TÜRKİYE'DEKİ MOBİLYAYI EVİNİZE GETİRİYORUZ !!!! ----- NOTTA GLOBAL MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ Firması bünyesinde faaliyet gösteren Mobilyasayfasi.com olarak,mobilya ürün cinsinin üretimi,ambalajlanması,yurtdışına sevke hazır edilecek şekilde ihracat evraklarının ve çıkış beyannamesinin hazırlanıp,ihracat tırlarına yüklenmesi,yurtdışı gümrük işlemlerinin tamamlanması ve teslimatların yapılmasını içeren dört aşamalı servisimiz ile Avrupa'da yaşayan herkesin hizmetindeyiz. Ürünlerimizi sipariş aşamasından itibaren ortalama 30-45 günlük süre içerisinde Avrupa'nın heryerine alıcı muhatabın firma olması zorunluluğu olmadan,tüm aşamaları planlayıp,programlayarak ev adresinize kadar teslim ediyoruz. Tüm süreçleri tek çatı altında yönetiyor olmamız,bizleri bu konuda öncü ve rakipsiz kılmakla birlikte,yeniliğe açık,gelişmeye ve sürekli yenilenmeye inanan yapımız ile evinizin baştacı olmak için üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz...

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- İnşaat ve Emlak

- Nakliyat ve Taşımacılık

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler