www.davetiyegross.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

BAHAEDDİN KESİCİ ELİF OFSET

SUNGURLU MAH. İSTASYON CAD. NO.8/B Samsun - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 40837******

İşletme Adı: BAHAEDDİN KESİCİ ELİF OFSET

Kep Adresleri: bahaeddin.kesici@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dilerseniz kendiniz tasarlayın. Dilerseniz biz tasarlayalım... "Tasarıma Başla" seçeneğiyle tasarımı kendiniz yapabilirsiniz. "Biz Tasarlayalım" seçeneğiyle ise bilgileri bize gönderebilir, bizim tasarlamamızı isteyebilirsiniz. Her iki yöntemle de oluşturulan siparişi, WhatsApp üzerinden onay için sunuyor ve sizden onay alıyoruz. Onay almadan kesinlikle baskı işlemine almıyoruz. www.davetiyegross.com

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler