ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.adiyosamigos.com

İLTER TÜRKMEN MEDYA GLOBAL PRODÜKSİYON LİMİTED ŞİRKETİ

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ ÇELİK CADDESİ NO:2F KARATAY/KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0473064597700001

Vergi No: 4730******

İşletme Adı: İLTER TÜRKMEN MEDYA GLOBAL PRODÜKSİYON LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ilterturkmen@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Adiyos Amigos ailesi olarak sizlere verdiğimiz değeri bulunduğunuz mekanlarda göstermek istiyoruz. Bunun için özel tasarımlar yaparak hem gözlerinize hem de kalplerinize hitap ediyoruz. Birbirinden eşsiz tasarımlarla görsel şöleni doruklarında yaşıyor ve yaşatmak istiyoruz. Bizler için müşteri memnuniyetini daima en üst sırada tutuyor, ürün kalitesinin yanı sıra yaptığımız işin, müşterilerimizin en güzel, en özel ve en mutlu anlarına dokunacak hassasiyette bir iş olduğunun bilinciyle hareket etmekte ve müşteri iletişimine daima önem vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için ürünlerimizi sürekli geliştiren markamız, aldığımız talepler çerçevesinde devamlı olarak artırdığı ürün çeşitliliğiyle müşterilerimizin tarzlarını en iyi şekilde yansıtmalarını sağlıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler