ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.grandalfatravel.com

MRT ÖĞRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIĞI TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAKUPLU MAH. YAKUPLU CAD. CEYLAN REZİDANS NO:6/140 KAT:4 OFİS:140 GRAND ALFA TRAVEL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0623039153900012

Vergi No: 6230******

İşletme Adı: MRT ÖĞRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIĞI TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.10.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mrtogrencivepersonel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Grand Alfa Travel, müşterilerinin saygı ve sevgisiyle sektörün önde gelen markası haline gelmiştir. Tatil denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri haline gelen Grand Alfa Travel, yolculuğuna başladığı günden bu yana doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ödün vermemiştir. Sürekli büyümeyi hedefleyen firmamız, altyapı ve teknolojiye sürekli yatırım yaparak sektördeki en yeni trendleri belirlemeye devam etmektedir. Grand Alfa Travel, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutar ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinir. Tecrübeli ve uzman çalışanları, bu ilkeyi benimseyerek sizlerin tatil deneyimini unutulmaz kılmak için 7/24 hazır durumdadır. Türkiye genelinde güçlü otel bağlantılarına sahip olan Grand Alfa Travel, her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı taahhüt eder ve bu sözünün arkasında durur. Grand Alfa Travel, tatilcilerin güvendiği ve her yolculuklarını unutulmaz kılmak için 7/24 çaba sarf ettiği bir markadır.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler