ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kirtasiyekulubu.com

MERKEZŞEN KİTAP KIRTASİYE KULÜBÜ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ÇELEBİLER MAHALLESİ 119 CADDE NO:6/1 ISPARTA Isparta - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0617061094900001

Vergi No: 6170******

İşletme Adı: MERKEZŞEN KİTAP KIRTASİYE KULÜBÜ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: merkezsenktpkrt@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1980 yılında kurulan firmamız parakende kitap kırtasiye mağazasını 2010 yılında e-ticaret sektörüne taşımıştır. Bir çok pazar yerinde yerini alan firmamız kırtasiye ve kitap kategorilerinde sektöre yön veren firmalar arasındadır. Kitap kırtasiye oyuncak sektörlerinde öncü olan firmamız işini severek yapmakta, Kalite ve orjinal markaları uygun indirimli kampanyalı fiyatlarla sunmanın ve geniş ürün yelpazesini korumak en büyük hedefleri arasındadır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Eğitim

- Eğitim

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler