ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

demagoji.com

DEMAGOJİ ELEKTRONİK ELEKTRİKLİ CİHAZLAR TOPTAN VE PERAKENDE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

RASİMPAŞA MAH. RIHTIM CAD. DERYA İŞ MERKEZİ NO: 28 İÇ KAPI NO: 80 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 02742***********

Vergi No: 27421******

İşletme Adı: DEMAGOJİ ELEKTRONİK ELEKTRİKLİ CİHAZLAR TOPTAN VE PERAKENDE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.03.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: demagojielektronik@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yenilikleri çok sıkı takip eden genç ve dinamik ekibimizle, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmaya odaklandık; e-ticaretin farkını ve sağladığı imkânları güvenli alışverişe olanak sağlayan Sıfır Risk Sistemi ile kullanıcılarımızla buluşturduk. Odağında dijital dönüşüm olan Türkiye'nin ilk online pazaryeri olarak, 2023 yılında dünyada e-ticaretin küresel liderlerinden eBay'in çatısı altına girdik.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Spor ve Outdoor

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler