ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.layki.com

LAYKİ MAĞAZACILIK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EMİN SİNAN MAHALLESİ GEDİKPAŞA AKARCASI SOKAK MUSA KAZIM İŞ HANI NO:6 FATİH / İSTANBUL, MUSA KAZIM İŞ HANI NO:6 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0608131865500001

Vergi No: 6081******

İşletme Adı: LAYKİ MAĞAZACILIK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: layki

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.03.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wLaykiShoes_13314882&gl=TR

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/layki/id1574482602?l=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Layki | Online Ayakkabı Ve Çanta Alışveriş Sitesi

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler