Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

urtekgida.com

ÜRTEK GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FATİH MAH. ERGENEKON CADDESİ 15/10 GAZİANTEP/OĞUZELİ Gaziantep - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0919080239800001

Vergi No: 9190******

İşletme Adı: ÜRTEK GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.06.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: urtekgida@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Our Priority is Quality As ÜRTEK GIDA Import Export Industry and Trade Limited Company, which was established in Gaziantep Province, Oğuzeli District, Turkey, we set out on this road to offer you healthy, local and quality food. Let us be your food provider In addition to producing private label products for Turkey's leading retail chains, our company also supplies private label products from various countries. Our aim is to deliver our products to end users in different parts of the world. By following the innovations in the food sector, flavor innovations and consumer tastes; We continue to develop products that meet consumer needs. Our Goal As ÜRTEK GIDA Import Export Industry and Trade Limited Company, which aims to become one of the largest food companies in the country as soon as possible, it is also audited by many independent companies; Our aim is to provide better service to you with our innovative approach and constantly developing structure.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler