ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

dedektorturk.com

TRDİA BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ŞEHİT ER CİHAN NAMLI CAD. NO:83/3 34381 MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0859099610700001

Vergi No: 8590******

İşletme Adı: TRDİA BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: trdiabilisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1998 Yılından buyana bilişim sektöründe hizmet vermekte olan firmamız iştiraklerinden Dedektör Türk( www.dedektorturk.com ) olarak dedektör ürünlerinde tüm sınıflarda ürün satışı sunmaktayız. Garrett, Nokta Makro, ADM Altınay, NEL Ukrayna, Golden Space, Gold Hunter, Magic Star ve T-OKM yetkili bayisiyiz. www.dedektorturk.com TrDia Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. iştirakidir. TRDİA Bilişim Hizmetleri; www.dedektorturk.com'un yanısıra bilişim sektöründe; web tasarım, sunucu hizmetleri, hosting hizmetleri, profesyonel SEO hizmetleri, kodlama hizmetleri, mobil uygulamalar, CRM çözümleri, ağ çözümleri ,voip ve bilişim danışmanlığı hizmetleri sınıflarında geniş kapsamlı olarak hizmetler sunmaktadır. Elektronik ürün tedarik zincirimizi yansıtan internetteki mağaza yüzlerimizden biri olan www.dedektorturk.com adresinde tüm dedektör ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Değerlerimiz iş yapış biçimimize yansıtılmıştır. Yasalar ve dürüstlük çerçevesinde hareket ederek hem çalışanlarımıza hem de iş ortaklarımıza saygı duyuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı