ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kampayisi.com

AYHAN ÇINAR ÇINAR EXTREME

SELÇUK MH. HALİL ERGÜN SK. YENİ TOKİ A07/ D.7 İZNİK Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 12509***********

Vergi No: 12509******

İşletme Adı: AYHAN ÇINAR ÇINAR EXTREME

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.10.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: ayhan.cinar.1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kamp Ayısı® sağlam ve endüstriyel. Ancak yine de yeterince rafine. Erkeksi, köşeli ayı logosu, tamamlayıcı bir marka işaretiyle birleştirildi. Kamp Ayısı®, kamp ekipmanlarını sadece birer araç olarak değil, aynı zamanda birer sanat eseri olarak tasarlamaktadır. Her bir ürün, özenle düşünülmüş tasarımlarla hayat bulur ve titizlikle üretilir. Kalite, Kamp Ayısı® için sadece bir standart değil, aynı zamanda bir sanat anlayışıdır. Kamp Ayısı® kamp ocağı, kamp sobası, kamp ızgarası gibi ürünleri inovasyonun gücüyle tasarlar ve üretir. Kamp Ayısı markası, sadece doğayı keşfetmek isteyenler için değil, aynı zamanda estetik ve kalite arayanlar için de bir tercihtir. Doğayla uyumlu tasarımlarımız, kamp deneyiminizi sadece bir macera değil, aynı zamanda bir sanat eseri haline getirir. Kamp Ayısı® ile keşfe çıkarken, hem dayanıklılığın hem de zarafetin tadını çıkarın. Doğanın çağrısına cevap verin ve Kamp Ayısı® ile unutulmaz anılara yelken açın.

Mal ve Hizmetler

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Sanal Para