ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.missturizm.com

FERGİZTUR TURİZM TAŞIMACILIK ORGANİZASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SARIKIZ MAH. LEMAN AKPINAR CAD. NO:28/D EDREMİT BALIKESİR Balıkesir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0385074115300018

Vergi No: 3850******

İşletme Adı: FERGİZTUR TURİZM TAŞIMACILIK ORGANİZASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.04.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: fergiztur@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2016 yılından bu yana Turizm Sektöründeki faaliyetlerini profesyonel bir ekip ruhu ile ve ”EN İYİ HİZMET EN İYİ FİYAT ” anlayışı ile sürdürmekte olan MİSS TURİZM seyahat acentesi günümüzde başlı başına uzmanlık alanı haline gelen Yurtiçi & Yurtdışı Paket Turlar, Günübirlik Turlar, Uçak Bileti, Otobüs Kiralama, Organizasyonlar ayrıca her türlü Seyahat Acenteliği Hizmetlerini yasal olarak , Turizm Bakanlığınca düzenlenen ”A"Grubu Misstur Turizm Seyahat Acentası İşletme Belgesi ile yapmaktadır. Miss Turizm 2016 yılında Balıkesir/Edremit, 2017 yılında ise Bursa/Görükle’de ofisler açarak misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Miss Turizm’in tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Miss Turizm; geniş kitlelere hizmet veren tatil portalı www.missturizm.com ile turizm ve seyahat alanlarında tüketicinin yanında yer alıyor.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler