ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.alberohome.com

ALBEROHOME MİMARLIK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSTİKLAL MAHALLESİ MEHMETÇİK SOKAK NO: 34/17 Sakarya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0050126795100001

Vergi No: 0501******

İşletme Adı: ALBEROHOME MİMARLIK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.03.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: alberohome@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye’nin en büyük online ahşap ürünleri üzerine alışveriş merkezi Alberohome.com’a hoş geldiniz! 2001 yılında ağaç ürünleri üzerine perakende satışına başlayarak edindiğimiz tecrübeleri 2009 yılında 1200m2 kapalı alanda kurduğumuz fabrikamızda üreterek toptan satışına başladık.Türkiye genelinde seçkin mağazalara ürün tedariğinin yanında 2012 yılında www.alberohome.com İnternet mağazamızla A kalite ürün, A kalite hizmet ilkesiye E-ticarete başladık. 2012 yılında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının ahşap sektöründeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık. Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımalı, hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık. 1200 m²’lik modern tesislerimizde ürettiğimiz ürünler ile ALBEROHOME MİMARLIK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak hizmetinizdeyiz. En hızlı En güvenli En iyi kampanyaları sunan En yüksek oranda bilinen En çok alışveriş yapılan alışveriş sitesi alberohome.com! ALBEROHOME MİMARLIK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Online alışverişte www.alberohome.com’u tercih eden herkese teşekkür ederiz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler