ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

emekmucevher.com

EMEK KUYUMCULUK OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM EĞİTİM VE ÖZEL ÖĞRETİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

NACİ ÇAKIR MAHALLESİ DİKMEN CADDESİ NO:263/A ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0333010336900012

Vergi No: 3330******

İşletme Adı: EMEK KUYUMCULUK OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM EĞİTİM VE ÖZEL ÖĞRETİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: emek.kuyumculuk@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Emek Mücevher, son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, altın ve mücevher alanlarında uzmanlaşmıştır. Emek Mücevher, sektöründeki diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerinden biri, kaliteden ödün vermeden, iş veren-idare ve şahıslar ile uyum içinde eksiksiz olarak tamamlamasıdır. Emek Mücevher, hedefi doğrudan insan ilişkilerine inanarak nitelikli personel ve güvenilir güçlü ortaklıklarla Türkiye'nin önemli firmaları arasına girmektir.

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler