ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sisttechnology.com.tr

SİSTTECHNOLOGY YAZILIM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

GÜZELOBA MAH. RAUF DENKTAŞ CAD. NO: 56 İÇ KAPI NO: 102 MURATPAŞA/ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0771061418500001

Vergi No: 7710******

İşletme Adı: SİSTTECHNOLOGY YAZILIM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.04.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: sisttechnology@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2011 yılında tescillenen Sist Technology markası ile bir şahıs şirketi olarak Türkiye'nin incisi güzel şehir İzmir'de kurulan şirket, 16 Mart 2021 yılında SİSTTECHNOLOGY YAZILIM SANAYİ TİCARET A.Ş. olarak Dünya'nın en güzel şehri olan Antalya'da yoluna devam etmektedir. Akıllı sistemler, otomasyon sistemleri, yazılım, hosting hizmetleri ana alanlarında faaliyet gösteren Sist Technology kurumsal yapısı, güvenilirliği, vizyon ve misyonu ile hızla büyümeye devam edecektir. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun 12-04-2021 tarihinde verdiği izinle "Ticari Amaçlı Hizmet Veren Yer Sağlayıcı" yetki ve belgesine sahiptir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler