ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dekohop.com

USAL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DOLAPDERE CAD NO:22 ŞİŞİ / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0894038444100001

Vergi No: 8940******

İşletme Adı: USAL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.12.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: usal@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2018 yılında hizmete başlayan Dekohop.com sayısız ürünü yüksek kalitelide uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırmayı amaçlayan bir online satış platformudur. Hayatın her alanında ihtiyaç duyulan ürünleri bulacağınız web sitemizde birçok kategori ile size ulaşıyor, ihtiyacınız olan ürünleri sizlere güvenle ulaştırıyoruz. İyi kalite ve uygun fiyat avantajlarının doğru orantılı olduğu sayısız ürünü web sitemizde bulacak, geniş ürün yelpazemiz içerisinde ihtiyacınız olan her ürüne ulaşacaksınız. Tüketici olarak beklentilerinizi karşılayacak bir alışveriş deneyimi yaşayacağınız Dekohop.com’da kaliteli ve yenilikçi ürünler ile buluşacak, trend ürünleri uygun fiyata satın alabileceksiniz. İstanbul merkezli olan firmamız her sektörden birçok markayı tek bir yerde toplayarak sizlerin ürün arayışlarınıza hızlıca cevap vermeyi hedeflemektedir. Uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız herkese aradıklarını ulaştırmak için geniş bir ürün yelpazesini güncelleyerek web sitemizde her zaman sizlere ulaştırmaktadır. Dekohop.com üzerinden oluşturacağınız tüm siparişlerinizin ödemesini 3-D güvenli ödeme yöntemi ile yapabilecek yüksek kalitede bir alışveriş deneyimi yaşayacaksınız. Aradığınız her şeyi bulacağınız Dekohop’da keyifle alışveriş yapabilecek, her ihtiyacınıza tek tıkla ulaşacaksınız!

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler