ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

aircosy.com

AYSU TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KALE MAH. 352 SOK. NO : 18/1 PAMUKKALE Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0123098310900001

Vergi No: 1230******

İşletme Adı: AYSU TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.04.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Aircosy bir Aysu Tekstil markasıdır. Firmamız 1999 yılında bebek tekstil ürünlerini imal etmek üzere kurulmuş olup üretim tesisimiz 9500 m2 kapalı alanda bulunmaktadır. Farklı kalitede kumaşlar üretiyor ve ihraç ediyoruz. Yeni teknoloji geliştirmeye açığız. Her geçen yıl, yüksek teknolojiye sahip makineler için yatırım yapıyoruz ve dünyanın her yerinde yeni bir bebek tekstil trendini takip ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler