ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sasilla.com

SASİLLA MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YUKARI DUDULLU MAH. NATOYOLU CAD. NO:151 ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0752101890900001

Vergi No: 7521******

İşletme Adı: SASİLLA MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sasilla.com; Sasilla Mobilya Dekorasyon firmasının markası ve resmi online satış sitesidir. Firmamız İstanbul Ümraniye' de kurulmuştur ve yıllardır değişmeyen güler yüzlü ve kaliteli hizmetini sürdürmektedir. Mobilya dekorasyondaki engin tecrübesiyle ürün gamını arttırmış, ithalat-ihracat ve üretim faaliyetlerini de bünyesine dâhil ederek ürün ve müşteri portföyünü arttırmıştır. İlk yıllarda Werzalit'in değişik alanlardaki kullanımını göstermek için örnek uygulamalar gerçekleştirmiş. Başbakanlık binası, çok sayıda kafe-restoran, düğün salonları, Hastaneler, Vergi Daireleri ve PTT şubeleri vb. mekanlara Werzalit ile dekorasyonlar yapmış ve Werzalit' i aranan bir malzeme haline getirdikten sonra uygulayıcılıktan bayilerine malzeme ve bilgi sağlamaya devam eden bir konuma gelmiştir. Werzalit, polikarbonat , polipropilen , poliüretan, metal, alüminyum, döküm, rattan ve ahşap malzemelerin kombinasyonlarından oluşan zengin koleksiyonu ile ev, ofis, kafe, restoran, otel, bar, okul, yemekhane vb. mekan çözümleri için 1000 m2 mağazasında siz değerli müşterilerine değişmeyen kalitesi ve güler yüzü ile hizmet vermekten mutluluk duyar.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler