ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sobepy.com

ALİ GÖRGÜLÜ

FUAT EDIP BAKSI MAH. ANADOLU CAD. ÖRNEK NO: 149 IÇ KAPI NO: 6 BAYRAKLI İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 39412******

İşletme Adı: ALİ GÖRGÜLÜ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.06.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: ali.gorgulu.1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Saklambaç oynamak; hayatımızın herhangi bir döneminde çocuk olmasak dahi bizi mutlu edebilecek potansiyelde, özel bir aktivitedir. Saklanan dostu bulmak, en güzel eşyaları bu güzel oyuna dahil etmek, çocuklarla gülmek… Saklambaç oyununun hayatımızdaki yerini tek bir cümleyle özetlemek isteseydik eğer bunun için muhtemelen çok fazla efor harcayacak ve herhangi bir sonuca ulaşamayacaktık. Maneviyata ve mutluluğa dikkat çeken bu değeri daha geniş kapsamlı sunabilmek adına bu sebeple özel bir yöntem ve marka geliştirdik! Artık sana özel her hediyede “sobe”lenirken samimiyetin de eşsiz hazzını yaşayacaksın. Sobepy senin için kuruldu! Saklambaç oyununu yeniden başlatan “ sobe ” sözü ve gülen gözlerdeki mutluluğu temsil eden “ happy ” birleşerek harika ve eşsiz hediyelerle dolu “ Sobepy ” dünyasını oluşturdu. Uzaktayken de sevdiklerini gördüğünü, daima aynı samimiyeti hissettiğini vurgulamak istediğin her ” Sobepy ”i ziyaret edebilirsin! Dilek, görüş, öneri ve bizi sobelemek istediğin her an iletişim kanallarını kullanarak Sobepy Tanıtım ve Destek Ekibi’ne ulaşabilirsin!

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler