ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

store.berlitz-ankara.com

ÖZCE EĞİTİM KURUMLARI DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ NO:97 KAT:10 KIZILAY Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0672035118900013

Vergi No: 6720******

İşletme Adı: ÖZCE EĞİTİM KURUMLARI DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ozce@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Berlitz, 140 yıldır insanlar arasındaki iletişimi güçlendiren küresel bir dil okulu olarak dil eğitiminde dünya lideridir. Şirketimizin kurucusu olan Maximilian Berlitz, 1870’de Almanya’dan göç etmesinin ardından Birleşik Devletlerde dil öğretme fırsatını yakaladı. Almanca, Fransızca, Yunanca ve Latince dâhil birçok Avrupa dilini öğretmek için olağanüstü becerilerini kullandı. Uzun yıllar dil öğrettikten sonra Berlitz, dil bilgisi ve tercümeye dayalı geleneksel öğretme yönteminin etkili olmadığının farkına vardı. O günden sonra, kendi geliştirdiği sadece hedef dil odaklı öğretme tekniğini kullanmaya başladı, böylece Berlitz Metodu ortaya çıktı. 1878 yılı, ilk Berlitz Dil Okulu’nun Rhode Island, Providence’da faaliyete geçmesine tanıklık etti. 70’i aşkın ülkede 550 Dil Merkezi ile Berlitz, dil öğrenimi alanında günümüzün öncü küresel aktörlerinden birisidir. 140 yılı aşkın süredir Berlitz, öğrencilerimizin daha fazla ilerlemesine yardımcı olmak için dil dersleri vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler