ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

eczaneden.com

PORTALGRUP İNTERNET HİZMETLERİ VE YAZILIM GELİŞTİRME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YEŞİLCE MAHALLESİ DESTEGÜL SOKAK NO:6 KÖKTEN PLAZA KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0066027327000014

Vergi No: 0660******

İşletme Adı: PORTALGRUP İNTERNET HİZMETLERİ VE YAZILIM GELİŞTİRME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.11.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: portalgrupinternet@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Eczaneden.com İstanbul genel merkezli olmak üzere 2021 yılında kurulmuştur. İnternette satışına izin verilen Gıda Takviyeleri, Dermokozmetik ve Kişisel Bakım gibi ürünler hizmet kapsamımızdadır. Eczaneden.com ürün tedariğini eczanelerden yapan online bir hizmet sağlayıcıdır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler